Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Слух: Face ID в iPhone 13 навчиться розпізнавати користувачів у масках
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 25 Серпня 2021

Слух: Face ID в iPhone 13 навчиться розпізнавати користувачів у масках

Джерела повідомляють, що Apple розробила нову систему Face ID. Вона дасть користувачам можливість розблокувати iPhone в масці або запітнілих окулярах.Слух: Face ID в iPhone 13 навчиться розпізнавати користувачів у масках


iLounge в Telegram

За словами Джона Проссера, інженери Apple допрацювали систему Face ID, і тепер вона буде краще працювати в сучасних «ковідних» реаліях. Інсайдер стверджує, що новий сканер обличчя здатний розпізнати користувача навіть в тих випадках, коли він надів маску або окуляри. Причому запітнілі лінзи не стануть перешкодою для поліпшеної системи.

Спеціально для тестування нового масиву датчиків Face ID Apple створила унікальний чохол для iPhone 12. У його верхній частині розташовується новий блок камер. За наповненням останній відрізняється від того, який є в поточному поколінні яблучних смартфонів. Наприклад, у новому блоці фронтальна камера розташовується зліва, а не по центру. Джерела вважають, що саме така положення буде застосовано в iPhone 13.

Face ID в iPhone 13

Повідомляється, що нова система розпізнавання обличчя проходить всебічні випробування. Користувачі перевіряють роботу прототипу у найрізноманітніших умовах: вони надягають різні окуляри та маски, а також змінюють освітлення і кут, під яким датчики «дивляться» на користувача.

При цьому є шанс, що випробувати всі ці нововведення власники iPhone 13 зможуть не відразу. Є шанс, що можливості Face ID будуть розширені в одному з оновлень iOS. До цього сканер на нових смартфонах Apple не зможе розпізнати користувача в масці.

Нагадаємо, що офіційний анонс iPhone 13 повинен відбутися вже менше ніж через місяць. На думку деяких аналітиків, перша осіння презентація Apple відбудеться 14 вересня. На ній компанія може показати не тільки iPhone 13, але й інші новинки. Наприклад, Apple Watch Series 7.

Джерело: Front Page Tech


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: