Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Face ID в iPhone 13 не здатний розпізнати користувача в CPAP-масці
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Вересня 2021

Face ID в iPhone 13 не здатний розпізнати користувача в CPAP-масці

Користувачі, які змушені носити CPAP-маски, відзначають, що Face ID в iPhone 13 перестав розпізнавати їх обличчя. У старих моделях такої проблеми немає.Face ID в iPhone 13 не здатний розпізнати користувача в CPAP-масці


iLounge в Telegram

Однією з особливостей iPhone 13 та iPhone 13 Pro став зменшений виріз у дисплеї. Для цього інженери Apple переробили систему проєкторів і камер, які використовуються у роботі Face ID. Також були внесені деякі зміни й у програмне забезпечення. Однак всі ці нововведення створили низку проблем людям, які змушені користуватися апаратами CPAP.

CPAP-терапія застосовується для лікування обструктивного апное уві сні, дихальної недостатності, а також низки інших респіраторних і серцево-судинних захворювань. Час від часу пацієнти змушені носити спеціальні маски, які закривають більшу частину обличчя. В особливо складних випадках люди практично їх не знімають.

iPhone 13 проблеми з Face ID

У минулому iPhone з Face ID без особливих проблем розпізнавали обличчя своїх власників у CPAP-масках. Однак тепер ситуація змінилася. Один з користувачів, який змушений носити CPAP-маску практично постійно, зазначив, що йому так і не вдалося налаштувати Face ID на iPhone 13 Pro. Смартфон просто відмовляється робити це, рекомендуючи видалити всі елементи, які закривають обличчя. На жаль, але зробити це не вийде.

Складно сказати, з якої причини виникають подібні проблеми. Цілком можливо, що в майбутньому Apple якось виправить ситуацію. Але поки представники компанії ніяк не коментують скарги користувача.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: