Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | iPhone 13 не поступається за міцністю iPhone 12
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Вересня 2021

iPhone 13 не поступається за міцністю iPhone 12

Серія дроп-тестів показує, що iPhone 13 переносять падіння приблизно так само, як і iPhone 12. Вся річ у тому, що дизайн смартфонів дуже схожий.iPhone 13 не поступається за міцністю iPhone 12


iLounge в Telegram

У цьому році компанія Apple внесла мінімальні зміни у дизайн своїх смартфонів. Збереглися і матеріали корпусу. Наприклад, дисплей iPhone 13 та iPhone 13 Pro закриває скло Ceramic Shield. Практично відразу після початку офіційних продажів нових смартфонів у мережі з'явилися дроп-тести новинок. Якщо говорити коротко, то за міцністю iPhone 13 не поступаються попередникам. Більш того, у низці випадків пристрої отримують практично ідентичні пошкодження. Все це підтверджують тести, проведені страховою компанією Allstate Protection Plan.

Дослідним шляхом експерти з'ясували, що тріщини на фронтальній поверхні iPhone 13 можуть з'явитися вже після першого падіння. Для цього достатньо просто впустити смартфон екраном вниз. Подібні результати показав і iPhone 13 Pro. Одного падіння вистачило, щоб внизу дисплея з'явилася помітна тріщина. Цікаво, що подібним чином себе показали й iPhone 12.

Також Allstate Protection Plan перевірили, як смартфон переносить падіння у чохлі. У силіконовому чохлі iPhone 13 зміг пережити три падіння на задню кришку та одне на фронтальну сторону. Аксесуар зі шкіри показав приблизно такі ж результати — він непогано захищає пристрій під час падінь на задню кришку. Однак не забезпечує ніякого захисту у випадку падіння на екран.

Цікаво, що деякі блогери отримали дещо інші результати. Наприклад, автор YouTube-каналу Everything Apple Pro з'ясував, що iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max не надто бояться падінь з невеликої висоти. Проблеми починаються, якщо смартфон впаде на тверду поверхню приблизно з двох метрів. Однак навіть у цьому випадку тріскається тільки скло.

Джерело: Macrumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: