Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Нові камери в iPhone 13 змушують постачальників підвищувати обсяги виробництва
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 9 Червня 2021

Нові камери в iPhone 13 змушують постачальників підвищувати обсяги виробництва

Джерела повідомляють про те, що тайванські виробники змушені підвищити обсяги виробництва окремих модулів, які будуть використані в камерах iPhone 13.Нові камери в iPhone 13 змушують постачальників підвищувати обсяги виробництва


iLounge в Telegram

Видання Digitimes з посиланням на галузеві джерела повідомляє про те, що Apple повідомила своїх тайванських партнерів про необхідність підвищити обсяги випуску моторчиків зі звуковою котушкою (voice coil motors, VCM), на 30-40 відсотків. Подібні заяви свідчать про те, що все нові яблучні смартфони отримають стабілізацію зі зрушенням матриці. Крім цього збільшення обсягів замовлень на VCM може також натякати на деякі зміни в 3D-датчиках для системи Face ID.

Очікується, що виробники почнуть поступово піднімати обсяги виробництва вже у цьому місяці. Проте найсильніше зростання буде помітне у липні. При цьому Apple може почати «споживати» більше компонентів, ніж всі виробники Android-смартфонів.

Останнім часом попит на модулі VCM з боку компаній, що випускають Android-пристрої, дещо знизився. Експерти пояснюють це санкціями проти Huawei. Однак Apple така ситуація повинна радувати. Відсутність перебоїв з постачанням компонентів повинна допомогти виробнику iPhone краще підготуватися до старту продажів своїх нових смартфонів.

Очікується, що iPhone 13 отримають просунуті камери з новою оптичною стабілізацією. Раніше повідомлялося, що Apple може оновити надширококутні об'єктиви в iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max і додати у свої смартфони нові режими знімання.

Джерело: DigiTimes


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: