Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Apple подовжила програму з ремонту iPhone 12 через проблеми зі звуком
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 22 Листопада 2021

Apple подовжила програму з ремонту iPhone 12 через проблеми зі звуком

Apple подовжила термін дії програми, у межах якої користувачі зможуть відремонтувати iPhone 12 та iPhone 12 Pro у випадку виникнення проблем зі звуком.Apple подовжила програму з ремонту iPhone 12 через проблеми зі звуком


iLounge в Telegram

Нещодавно Apple визнала наявність проблеми зі звуком в iPhone 12 та iPhone 12 Pro. Представники компанії зазначають, що несправності трапляються у дуже невеликій кількості смартфонів. Однак, попри це, виробник запустив програму, у межах якої користувачі можуть розраховувати на безкоштовний ремонт проблемного пристрою.

Через кілька місяців після запуску Apple вирішила збільшити термін дії програми до двох років з моменту продажу гаджета. Згідно з умовами, під гарантійне обслуговування підпадають лише iPhone 12 та iPhone 12 Pro. На інші смартфони лінійки програма не поширюється. Представники Apple зазначають, що проблемні пристрої випускалися в період із жовтня 2020 року до квітня 2021 року.

Для того, щоб розраховувати на безкоштовний ремонт, користувачам потрібно звернутися в авторизований сервісний центр і дочекатися, поки фахівці перевірять пристрій. Якщо експерти підтвердять наявність дефекту в модулі приймача, через який виникають проблеми зі звуком, то несправність буде усунена безоплатно.

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: