Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог

🤑 Захист дисплею від 69 грн. 📱КУПИТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | ЕКСКЛЮЗИВ: Фото iPad mini 6 (2021) без кнопки Home засвітилося в мережі
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 11 Серпня 2021

ЕКСКЛЮЗИВ: Фото iPad mini 6 (2021) без кнопки Home засвітилося в мережі

Нам вдалося отримати знімок скла для iPad mini 6. Фотографія підтверджує більш ранні чутки.ЕКСКЛЮЗИВ: Фото iPad mini 6 (2021) без кнопки Home засвітилося в мережі


iLounge в Telegram

У минулому ми вже публікували кілька ексклюзивних матеріалів, в яких показували знімки та рендери аксесуарів для iPhone 13. Тепер до нас в руки потрапила фотографія скла для iPad mini 6. Власне кажучи, вона підтверджує більш ранні чутки про те, що новий компактний яблучний планшет позбудеться кнопки Home й отримає тонкі рамки навколо екрана. На це натякає невеликий виріз у верхній частині скла.

Скло для iPad mini 6 (2021)

Варто відзначити, що виробники аксесуарів часто знають про нові яблучні пристрої значно більше інсайдерів. Річ у тому, що великі компанії отримують від Apple спеціальні «болванки» і креслення, які допомагають їм створювати чохли для поки неанонсованих гаджетів.

Очікується, що компанія Apple покаже свій новий iPad mini вже восени цього року. Є припущення, що новинка буде анонсована у жовтні або листопаді. При цьому компактний планшет Apple повинен отримати тонкі рамки навколо екрана, Touch ID у кнопці блокування і нову потужнішу начинку. Якщо чутки будуть вірні, то iPad mini 6 стане зменшеною версією iPad Air 4. При цьому коштувати новинка повинна дещо менше.

Джерело: iLounge