Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | iPad mini 6 отримає чіп Apple A15 і порт USB-C
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 20 Липня 2021

iPad mini 6 отримає чіп Apple A15 і порт USB-C

За інформацією джерел, iPad mini 6 буде зовні схожий iPad Air 4. Планшет отримає чіп Apple A15 і порт USB-C. Анонс повинен відбутися у цьому році.iPad mini 6 отримає чіп Apple A15 і порт USB-C


iLounge в Telegram

Джерела ресурсу 9to5mac стверджують, що зараз компанія Apple активно працює над новим компактним планшетом з кодовою назвою J310. Новинка повинна бути оснащена процесором Apple A15, а також мати порт USB-C і роз'єм Smart Connector.

Раніше повідомлялося, що чіп Apple A15 стане вдосконаленою версією процесора, який використовується в iPhone 12. Новинка повинна бути виконана за вдосконаленим 5-нм техпроцесом, завдяки чому вона випередить попередників у потужності. При цьому енергоспоживання нового чіпа буде приблизно на 15% менше, ніж в Apple A14.

Також джерела стверджують, що Apple працює над потужнішою версією Apple A15. Вона отримає індекс A15X і буде застосовуватися в топових яблучних планшетах.

Окремо повідомляється, що у цьому році компанія Apple може оновити не лише iPad mini, а й випустити новий iPad початкового рівня. Роботи над цим пристроєм також активно ведуться. Наступник iPad 8 повинен отримати процесор Apple A13. Це дозволить збільшити потужність недорогого пристрою.

Варто зазначити, що чутки про iPad mini 6 ходять вже досить давно. Раніше видання Bloomberg повідомляло про те, що новий компактний планшет Apple втратить кнопку Home і зовні нагадуватиме iPad Air 4. Мін-Чі Куо також не залишився осторонь і навесні цього року відзначив, що оновлений iPad mini може отримати дисплей з діагоналлю 8.5-9 дюймів. Передбачається, що екран збільшиться внаслідок рамок.

Джерело: 9to5mac


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: