Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Слух: iPad 9 (2021) вийде з новим процесором цієї осені
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 19 Серпня 2021

Слух: iPad 9 (2021) вийде з новим процесором цієї осені

Марк Гурман підтвердив більш ранні чутки про швидкий вихід iPad 9. Новий планшет отримає тонкий корпус і новий чіп.Слух: iPad 9 (2021) вийде з новим процесором цієї осені


iLounge в Telegram

На початку осені компанія Apple повинна оновити свій недорогий планшет. iPad 9 отримає більш тонкий дизайн і покращений процесор. Про це заявив відомий журналіст видання Bloomberg Марк Гурман.

За словами Гурмана, користувачам не варто чекати від нового доступного планшета нічого кардинально нового. iPad 9 збереже «класичний» дизайн з кнопкою Home і Touch ID. Не варто чекати і збільшення діагоналі дисплея. При цьому є шанс, що планшет стане трохи тонше. Новинка повинна отримати покращений процесор і більш потужну графіку. Ціна iPad 9 складе 329 доларів.

Офіційний анонс нового яблучного планшета, швидше за все, відбудеться в рамках вересневої презентації Apple. Остання повинна пройти на третьому тижні осені.

Разом з iPad 9 компанія Apple також покаже і оновлений iPad mini. З чуток, «мінік» буде відрізнятися від попередників не тільки більш потужною начинкою, але і оновленим дизайном. У минулому джерела повідомляли про те, що iPad mini 6 позбудеться кнопки Home і зовні буде схожий на iPad Air 4 .

Джерело: Twitter


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: