Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | iOS 15 допоможе відстежити навіть вимкнений iPhone
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Червня 2021

iOS 15 допоможе відстежити навіть вимкнений iPhone

Компанія Apple додала в iOS 15 новий механізм під назвою Power Reserve, який дасть можливість відстежити навіть вимкнений iPhone.iOS 15 допоможе відстежити навіть вимкнений iPhone


iLounge в Telegram

Apple поступово покращує механізми пошуку втрачених пристроїв. Згідно з наявною інформацією, в iOS 15 була впроваджена технологія під назвою Power Reserve. Вона дозволяє відстежувати місце розташування iPhone навіть якщо у пристрої сів акумулятор або смартфон був скинутий до заводських налаштувань.

Поки неясно, як саме працює нова опція. Схоже, що після переходу на iOS 15 яблучні смартфони будуть зберігати мінімальний заряд, щоб у випадку необхідності ще протягом кількох годин транслювати інформацію про свою геолокацію. Подібна опція буде дуже корисна у випадку крадіжці або втраті мобільного пристрою.

iOS 15 Power Reserve

Можна припустити, що новий механізм працює за приблизно таким же принципам, як і AirTag. Після включення режиму пропажі пристрій буде намагатися зв'язатися з іншими яблучними гаджетами та передавати інформацію про своє місцеперебування.

Спочатку передбачалося, що оновлення iOS 15 принесло з собою не так багато нових функцій, через що багато хто почав називати апдейт «мінорним». Однак, як виявилося, при роботі над новою системою Apple активно прислухалася до побажань користувачів. У підсумку, в iOS 15 з'явилися нові параметри для програми Фото, додаткові режими відтворення звуку, покращений FaceTime, оновлені Повідомлення і перероблений Safari.

Джерело: iPhoneHacks


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: