Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Нові налаштування Спогадів у iOS 15
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Червня 2021

Нові налаштування Спогадів у iOS 15

В iOS 15 Apple додала кілька налаштувань, які дозволяють детальніше налаштувати знімки, які відображаються у спогадах, обраних фото та віджеті з фотографіями.Нові налаштування Спогадів у iOS 15


iLounge в Telegram

У минулому Apple додала у додаток Фото кнопку «Пропонувати менше». З її допомогою користувачі могли зробити так, щоб алгоритми рідше показували певні спогади. В iOS 15 цей механізм був допрацьований. Тепер, натискаючи на кнопку Feature Less, власники яблучних пристроїв можуть відмітити людей, конкретні дати або місця.

Після цього знімки, на яких є певне місце, людина або фотографії, зроблені у конкретний день, перестануть відображатися у загальній бібліотеці, віджеті «Фото», спогадах і розділі з обраними фото. Однак вони все ще будуть доступні в розділі «Усі фотографії». По суті, Feature Less просто приховує окремі знімки.

Варто зазначити, що користувачі вже досить давно просили Apple додати подібний інструмент. Деякі власники яблучних пристроїв відзначають, що вони не хочуть повністю видаляти фотографії, але і натрапляти на окремі знімки їм також не хочеться. Новий інструмент розв'яже цю проблему.

Джерело: Apple


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: