iLounge | Новини | iOS 13.4 відключила дзвінки по FaceTime на застарілих пристроях
Новини

iOS 13.4 відключила дзвінки по FaceTime на застарілих пристроях

Останнє оновлення iOS 13,4 і macOS 10.15.4 відключило можливість дзвінків по FaceTime на старих пристроях. Читайте наш матеріал, щоб розібратися в ситуації. Може і Ваш девайс потрапить в проблемну групу?


iOS 13.4 відключила дзвінки по FaceTime на застарілих пристроях


iLounge в Telegram

На минулому тижні всі пристрої від компанії Apple отримали оновлення своїх операційних систем. Однією з головних цінностей яблучної техніки є довга підтримка навіть досить старих гаджетів.

Нове оновлення iOS 13.4 і macOS 10.15.4 принесло деякі проблеми користувачам. Багато власників старих пристроїв не оновлюють версії операційних систем, щоб їх девайси різко не перетворювалися в цегла через істотно збільшилися навантажень.

iOS 13.4 відключила дзвінки по FaceTime на застарілих пристроях

Після загального оновлення, пристрої з новою прошивкою не можуть приймати дзвінки по FaceTime з девайсів, що працюють під управлінням iOS 9.3.5 і 9.3.6. Якщо врахувати, що більшість техніки Apple вже працює на новій версії, такі пристрої не могли використовувати вбудований додаток для відеодзвінків.

iOS 13.4 відключила дзвінки по FaceTime на застарілих пристроях

Поки залишається незрозумілим, це баг поновлення або цілеспрямована дія купертіновцев. Більшість користувачів відносять проблему до навмисного дії, так як проблема виникла на двох незалежних системах. Якби це була програмна помилка, то користувачі взагалі б втратили можливість комусь дзвонити з контактів і тільки на одному пристрої.

Раніше вже неодноразово надходили відомості, що компанію Apple не зовсім влаштовує висока якість своєї ж техніки. Користувачі стали значно рідше оновлювати гаджети. Сьогодні легко зустріти власників iPhone 5S або MacBook 12. Ймовірно, компанія вирішила тонко підштовхувати аудиторію в сторону магазинних полиць.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official