30 грн із замовлення на потреби ЗСУ ССО!

×
iLounge | Новини | Intel відклала виробництво чіпів Apple A17 Bionic
Новини
Поліна Харченко

Поліна Харченко · 5 Серпня 2022

Intel відклала виробництво чіпів Apple A17 Bionic

Компанія, яка мала виробляти чіпи Apple A17 Bionic, почекає з виробництвом до кінця 2023 року.Intel відклала виробництво чіпів Apple A17 Bionic


iLounge в Telegram

Виробник комп'ютерних компонентів Intel відклав процес створення чипів Apple A17 Bionic. Спочатку він мав розпочатися у другій половині 2022 року, а потім був відкладений до 2023 року. Про це заявила TrendForce, додавши, що компанія змінюватиме свої наміри, які стосуються виробництва таких чіпів.

Intel мала віддати чіпсет Meteor Lake tGPU на аутсорсинг TSMC. Але тепер він може зазнавати збитків від такого кроку компанії, адже TSMC доведеться знову чекати.

Apple вважають одним із головних замовників чіпів TSMC. Згідно зі звітами компанії, вона єдина, хто першою зробила замовлення на подібні чіпи. Майбутня серія чіпів повинна включати чіпи M і А17 Біонік.

Поки що незрозуміло, чи вплине таке рішення Intel загалом на виробництво та дату випуску чіпів для Apple. За чутками, першим 3-нм чіпом мав бути M2 Pro для 14-дюймового MacBook Pro 2022, 16-дюймового MacBook Pro 2022 і нової моделі Mac mini.

Джерело: macrumors