Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Інсайдер розповів про нові функції iOS 17
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 25 Травня 2023

Інсайдер розповів про нові функції iOS 17

Стало відомо про нові можливості iOS 17. Марк Гурман поділився інсайдерською інформацією.Інсайдер розповів про нові функції iOS 17


iLounge в Telegram

За інформацією Марка Гурмана з Bloomberg, довгоочікуване оновлення iOS 17 від Apple принесе значні покращення у різні програми. 5 червня о 20:00 за Києвом на WWDC 2023, компанія Apple покаже оновлені Wallet, Find My, SharePlay та AirPlay.

Гурман повідомив, що застосунок Wallet отримає багато цікавих фішок, щоб стати ще кориснішим. Адже зараз функціонал обертається навколо зберігання перепусток, квитків та даних карток.

Програма Find My прокачається новими сервісами для визначення розташування. Хоча в інсайдах немає подробиць, користувачі можуть очікувати підвищення точності відстеження та додаткових функцій, які полегшать пошук втрачених пристроїв.

Apple також зосередиться на покращенні функції SharePlay, яка дозволяє користувачам дивитися контент разом під час дзвінків FaceTime. Оновлення спрямоване на покращення якості перегляду, можливо, за рахунок впровадження нових елементів спільної роботи або покращення якості відтворення відео.

Цікаво, що у звіті Гурмана йдеться про включення до iOS 17 спеціального додатка для ведення щоденників, що підтверджує попередні чутки. Ця програма буде аналогічна популярному застосунку Day One, надасть iPhone можливості ведення нотаток та запису психологічного стану. Для захисту конфіденційності вся обробка даних здійснюватиметься на пристрої.

Крім того, Apple має намір вперше поширити програму Здоров'я на iPad, що дозволить користувачам переглядати дані про своє здоров'я, навіть коли iPhone недоступний.

Ці оновлення iOS 17 демонструють прагнення Apple до покращення користувальницького досвіду та впровадження інноваційних функцій у свою екосистему. Для отримання більш детальної інформації про майбутнє оновлення iOS 17 та інші цікаві новини у світі технологій, обов'язково слідкуйте за нашим каналом Telegram.

Джерело: MacRumors