Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | iMac Pro може бути оснащений 12-ядерним Apple M1
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 24 Січня 2022

iMac Pro може бути оснащений 12-ядерним Apple M1

Інсайдер стверджує, що спеціально для iMac Pro компанія Apple готує нову модифікацію чипа Apple M1. Вона матиме 12 обчислювальних ядер.iMac Pro може бути оснащений 12-ядерним Apple M1


iLounge в Telegram

На цей момент чіп Apple M1 існує у трьох модифікаціях. У топовій версії він має 10 обчислювальних ядер. Проте якщо вірити інсайдеру DylanDKT, незабаром Apple може випустити ще одну варіацію M1. Вона матиме 12 обчислювальних ядер. Передбачається, що два з них будуть енергоефективними, а десять — високопродуктивними.

За словами DylanDKT, новий чіп ляже в основу оновлених iMac Pro. Повідомляється, що моноблоки будуть орієнтовані насамперед на професіоналів. Тому можна припустити, що Apple оснастить новинки потужною начинкою.

При цьому, якщо вірити більш раннім чуткам, то iMac Pro також повинні отримати нові mini-LED дисплеї з діагоналлю не менше 27 дюймів і підтримкою технології ProMotion. Очікується, що офіційний анонс моноблоків відбудеться вже у найближчі кілька місяців. На користь швидкого анонсу висловлюються і деякі аналітики. Зокрема, наприкінці грудня Росс Янг повідомив, що партнери Apple вже приступили до виробництва деталей для iMac Pro 2022.

Джерело: Twitter


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: