Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | IKEA представила стіл з очищувачем повітря і підтримкою HomeKit
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 4 Серпня 2021

IKEA представила стіл з очищувачем повітря і підтримкою HomeKit

Компанія IKEA випустила розумний очищувач повітря, виконаний у формі журнального столика. Керувати новим пристроєм можна через HomeKit.IKEA представила стіл з очищувачем повітря і підтримкою HomeKit


iLounge в Telegram

В асортименті компанії IKEA з'явилося два розумних очищувачів повітря під назвою Starkvind. Власне кажучи, новинки відрізняються тільки формфактором. У плані начинки вони ідентичні. Але в одному випадку очищувач виконаний у вигляді окремо стоячого пристрою, а в другому — має вигляд журнального столика.

Обидві версії мають три рівні очищування: перший — вловлює великі частки, такі як пил, другий — затримує пилок і частинки розміром менше 2.5 мк, а третій — вловлює газоподібні забруднювачі. За словами виробника, очисникам Starkvind під силу впоратися навіть з неприємними запахами.

IKEA представила очищувач повітря з підтримкою HomeKit

У пристроях є п'ять швидкостей і автоматичний режим. В останньому випадку IKEA Starkvind будуть самостійно визначати швидкість обертання вбудованого вентилятора, орієнтуючись за показниками датчиків, які стежать за чистотою повітря.

IKEA представила очищувач повітря з підтримкою HomeKit

Керувати IKEA Starkvind можна за допомогою мобільного пристрою або голосового асистента. Правда, для цього користувачам доведеться придбати додатковий хаб під назвою Tradfri. Він не тільки «збере» навколо себе інші розумні пристрої від IKEA, але й дозволить приєднати їх до HomeKit. Ціна хаба становить 35 доларів.

Що стосується вартості IKEA Starkvind, то за окремий очищувач користувачам потрібно буде віддати 129 доларів, а за модель у вигляді журнального столика 189 доларів. У продажу новинка повинна з'явитися в жовтні цього року. На вибір будуть доступні очисники у світлому і темному виконанні.

Джерело: AppleInsider


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: