Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | iFixit розібрали iPhone 13 Pro: дисплей замінити не можна
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 28 Вересня 2021

iFixit розібрали iPhone 13 Pro: дисплей замінити не можна

Уже традиційно iFixit розібрав iPhone 13 Pro. Пристрій одержав загальну оцінку ремонтопридатності 5 з 10.iFixit розібрали iPhone 13 Pro: дисплей замінити не можна


iLounge в Telegram

Оновлений iPhone 13 Pro розібрали фахівці iFixit. Вони детально розповіли про внутрішні компоненти новинки, місткості батареї, пам'яті ОЗУ й особливості ремонту.

Насамперед ви можете поглянути на рентгенівський знімок iPhone 13 Pro й iPhone 13 Pro Max. Вони демонструють збільшений акумулятор, виготовлений за «L»-формою, а також магніти стабілізації навколо камер і кільце магнітів MagSafe.

рентгенівський знімок iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max

Під час розтину, майстри виявили тонкий верхній шлейф, який (за їхніми словами) дуже легко зашкодити під час ремонту. Фахівці також підтвердили інформацію про те, що заміна дисплея на iPhone 13 Pro призведе до відключення Face ID, якщо вона буде проведена в будь-якому сервісному центрі, окрім авторизованих центрів Apple.

Розбір iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro (зліва) та iPhone 13 Pro Max (праворуч)

Візуально Apple вдалося зменшити Taptic Engine, але насправді він важить більше, ніж в моделі iPhone 12 Pro. У новинці вага деталі 6,3 грама, коли в торішнього флагмана вага становить 4,8 грама.

У дисплеї тепер відсутній динамік. Через переміщення вгору, він розташовується в корпусі, тому замінити OLED-панель простіше, але проблема з Face ID ускладнює процес.

Розбір iPhone 13 Pro

Нова батарея, яка тепер має L-форму, на відміну від прямокутної на торішніх моделях, отримала місткість 3095 мАг. Минулого року iPhone 12 Pro оснастили акумулятором місткістю 2815 мАг. Заміна батареї можлива, попри чутки, що поширювалися в мережі. Пристрій одержав 6 ГБ ОЗУ SK Hynix LPDDR4X.

Акумулятор iPhone 13 Pro

Раніше Мін-Чі Куо говорив, що iPhone 13 Pro отримає функцію супутникового зв'язку і відповідний модем. Але фахівці не знайшли ніяких компонентів, пов'язаних з цією функцією.

Загальна оцінка ремонтопридатності iPhone 13 Pro склала 5 балів з 10, в основному через Face ID.

Джерело: iFixit


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: