Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | iFixit розібрали iPad mini 6 і знайшли причину проблем з дисплеєм
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 30 Вересня 2021

iFixit розібрали iPad mini 6 і знайшли причину проблем з дисплеєм

iFixit розібрали iPad mini 6 і пояснили причину «желейного» оновлення дисплея.iFixit розібрали iPad mini 6 і знайшли причину проблем з дисплеєм


iLounge в Telegram

Раніше на цьому тижні майстри з iFixit розібрали iPhone 13 Pro, давши нам поняття про розміщення внутрішніх компонентів. Також вони підтвердили інформацію про те, що заміна дисплея на новинці може привести до відключення функції Face ID. Тому пристрій одержав оцінку ремонтопридатності 5 з 10.

Зараз фахівці взялися за розбирання нового iPad mini 6 (2021). Насамперед, щоб розібратися з так званою «проблемою желейного оновлення», на яке скаржаться покупці з Твіттеру.

Розібравши пристрій, iFixit підтвердили, що желейна прокрутка справді властива дисплеям LCD. У новому iPad mini 6 (2021) вона помітніше через невдале розміщення контролера. Він розташований у лівій частині, і тому одна з частин оновлюється швидше.

iFixit розібрали iPad mini 6 і знайшли причину проблем з дисплеєм

У iPad Air 4 (2020) ця ж деталь розташована у верхній частині, тому затримка в оновленні не так помітна користувачам. Ще iFixit припустили, що в конструкції використовується дешевший дисплей, тому «желейне оновлення» проявляється більше, ніж на iPad Air.

Apple, як повідомляється, не замінюватиме iPad mini 6 (2021) з «желейною прокруткою». Компанія назвала це звичайним процесом для ЖК-дисплеїв.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: