Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | iFixit підтвердили відключення Face ID після ремонту дисплея iPhone 13
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 5 Листопада 2021

iFixit підтвердили відключення Face ID після ремонту дисплея iPhone 13

Незалежним сервісним центрам Apple знадобляться мікроскопи, щоб замінити екран iPhone 13.iFixit підтвердили відключення Face ID після ремонту дисплея iPhone 13


iLounge в Telegram

Після виходу iPhone 13 у вересні з'явилася інформація про те, що замінити дисплей новинки зі збереженням технології Face ID можна буде лише в авторизованих сервісних центрах Apple.

Річ у тому, що під час заміни дисплея, Apple заблокувала можливість синхронізувати новий екран із пристроєм за серійними номерами. Ця можливість є тільки в авторизованих сервісних центрів, які входять до програм Apple Services Toolkit 2 та IRP Apple.

iFixit підтвердили відключення Face ID після ремонту дисплея iPhone 13

Можливий обхідний шлях, який включає перепаювання мікросхеми, але для нього може знадобитися мікроскоп та інше стороннє обладнання, якого може не бути в стандартних сервісних центрах. Таким чином процедура заміни дисплея iPhone 13, яка на інших моделях не викликала труднощів, тепер не може бути виконана майстрами-аматорами.

iFixit підтвердили відключення Face ID після ремонту дисплея iPhone 13

Apple нічого не коментували із цього приводу, але компанія фактично відсікає частину непрофесійних майстерень. Вони не зможуть виконати заміну дисплея, щоб зберегти доступ до Face ID. Apple натякають на те, що тепер вам обов'язково потрібно купувати AppleCare, щоб у випадку розбиття дисплея звернутися до авторизованого сервісного центру.

Були чутки, що в оновленні iOS 15.1 буде патч, який виправить проблему. Але в ньому було додано оголошення про те, що ID Face не може функціонувати після заміни дисплея iPhone 13.

Джерело: iFixit


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: