Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Наступного року Apple об'єднає «Документи та дані iCloud» з iCloud Drive
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 11 Травня 2021

Наступного року Apple об'єднає «Документи та дані iCloud» з iCloud Drive

Apple хоче зробити iCloud простішим та зрозумілішим. Для цього компанія об'єднає «Документи та дані iCloud» з iCloud Drive.Наступного року Apple об'єднає «Документи та дані iCloud» з iCloud Drive


iLounge в Telegram

Новий документ на офіційному сайті Apple свідчить про те, що вже у травні наступного року Apple планує об'єднати свій застарілий сервіс під назвою «Документи та дані iCloud» з iCloud Drive. У компанії заявляють, що всі ці зміни робляться для того, щоб зменшити плутанину та оптимізувати різні частини хмарного сервісу.

Зараз у межах iCloud існує кілька служб, які відповідають за роботу з різним контентом. Зокрема, «Документи та дані iCloud» автоматично синхронізують інформацію з різних додатків і роблять їх доступними на всіх пристроях. Саме ця частина відрізняється від iCloud Drive.

У травні 2022 року Apple планує прибрати цей розподіл. Головною зміною стане те, що всі документи з «Документи та дані iCloud» будуть перенесені в iCloud Drive. Для їх перегляду користувачам залишиться тільки увімкнути iCloud Drive на всіх своїх пристроях.

Окремо у компанії відзначають, що після всіх змін обсяг сховища, зайнятого збереженими в iCloud файлами, не зміниться.

Джерело: Appleinsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: