Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Hyper представила модульну GaN-зарядку
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 20 Липня 2021

Hyper представила модульну GaN-зарядку

Компанія Hyper показала свою нову GaN-зарядку, яка може видати до 1 600 Вт потужності.Hyper представила модульну GaN-зарядку


iLounge в Telegram

Відомий виробник аксесуарів — компанія Hyper — анонсувала свої нові зарядні пристрої на GaN-транзисторах. Потужність зарядок становить 65 та 100 Вт. У них є один USB-A і два або три (в залежності від версії) порти USB-C, які підтримують технологію Power Delivery 3.0. Самі зарядники відрізняються компактними розмірами та невеликою вагою. Однак головна їх фішка полягає не в габаритах.

Hyper представила модульну GaN-зарядку

Зарядні пристрої HyperJuice виділяються наявністю вбудованої розетки. Вона розташовується на зовнішній стороні корпусу і дозволяє об'єднувати зарядники в загальний масив. Виробник заявляє, що таким чином користувачі можуть побудувати «вежу» з 16 адаптерів, сумарна потужність яких досягне 1 600 Вт. При цьому масив буде мати 16 портів USB-A і 48 USB-С та зможе працювати всього від однієї розетки.

Hyper представила модульну GaN-зарядку

Зарядні пристрої HyperJuice вже доступні на сайті виробника. 65-ватна модель коштує 69,99 долара, а зарядка на 100 Вт обійдеться користувачам в 99,99 долара.

Джерело: HyperJuice


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: