Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Гарнітура Apple Vision Pro вийде у березні 2024 року
Новини
634
Софія Старк

Софія Старк · 20 Листопада 2023

Гарнітура Apple Vision Pro вийде у березні 2024 року

Bloomberg повідомили, що гарнітура змішаної реальності Apple затримується і вийде у березні.Гарнітура Apple Vision Pro вийде у березні 2024 року


iLounge в Telegram

У нещодавньому звіті Марка Гурмана з Bloomberg стало відомо, що Apple, ймовірно, відкладе запуск своєї довгоочікуваної гарнітури Apple Vision Pro до березня 2024 року, бо не встигає із запуском, який попередньо був запланований на січень. На думку Гурмана, Apple проводить додаткове тестування, а офіційна презентація випуску, як очікується, збігатиметься з традиційним весняним івентом компанії.

Непростий у технічному плані дизайн Apple Vision Pro змусив Apple піти на значні скорочення виробництва. Початкові прогнози вказують на те, що в 2024 році буде вироблено менше 400 000 одиниць, причому спочатку гарнітура буде доступна лише в США. Очікується, що пізніше цього року вона з'явиться на інших ринках, зокрема в Канаді та Великій Британії.

Щоб забезпечити швидкий запуск, окремі співробітники роздрібних магазинів Apple у США проходять спеціалізоване навчання з Vision Pro у штаб-квартирі в Купертіно. Потім ці працівники відповідатимуть за навчання членів своїх команд у різних магазинах Apple по всьому світу.

Після запуску флагманські магазини матимуть спеціальні практичні зони для роботи з Vision Pro, що забезпечить клієнтам повне занурення в роботу з програмним забезпеченням. Інші магазини матимуть обмежену кількість пристроїв для тестування.

Нещодавній випуск шостої бета-версії visionOS, програмного забезпечення, на якому працює гарнітура, для розробників свідчить про те, що робота над нею наближається до завершення. Бета-версія охоплює нові вступні відеоролики, що свідчить про те, що Apple Vision Pro наближається до фінальної стадії запуску.

Джерело: Bloomberg

iLounge в Telegram