Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Нова функція зв'язку iPhone 13 буде доступна не всім
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 6 Вересня 2021

Нова функція зв'язку iPhone 13 буде доступна не всім

Як і очікувалося, одна з важливих фішок iPhone 13 буде доступна не всім.Нова функція зв'язку iPhone 13 буде доступна не всім


iLounge в Telegram

Нещодавно ми дізналися, що компанія Apple планує впровадити у нові iPhone 13 функцію супутникового зв'язку для сигналів стихійних лих. Вона дозволить користувачам відправляти екстрені повідомлення навіть перебуваючи поза мереж з'єднання.

Звучало круто, але, як і очікувалося, спочатку ця функція буде доступна не всім. Обмеження пошириться для певних регіонів. Про це повідомив відомий аналітик Марк Гурман з Bloomberg.

Він повідомляє, що у майбутньому Apple хоче розвинути власну мережу супутників. У перспективі це дозволить покрити інші регіони, але подібні проєкти можуть зайняти роки, тому поки все буде обмежено певними регіонами Америки без зв'язку.

Також ви не зможете дзвонити з регіонів без зв'язку на будь-які інші номери, крім екстрених. Apple дозволить тільки відправляти короткі СМС або сигнали СОС, ніяк інакше. З iPhone ніколи не зроблять супутниковий телефон, тому що це може викликати судові позови серед операторів стільникового зв'язку. Це не перший раз, коли Apple урізує можливості iPhone локально, таке ж було з 5G.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: