Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 10 Вересня 2021

Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories

Фейсбук випустили нові розумні окуляри Ray-Ban Stories. Вартість: 299 доларів.Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories


iLounge в Telegram

Інформація про дизайн нових розумних окулярів Facebook Ray-Ban Stories з'явилися за кілька годин до офіційного релізу. Тому ми заздалегідь знали, в якому дизайні буде новинка. При цьому Facebook приємно здивували доступністю цілих 20 стильових комбінацій оправи та лінз.

Класичні дизайни Ray-Ban Wayfarer доступні у п'яти кольорах з різними лінзами. Приємно, що Фейсбук не стали псувати конструкцію своїм лого, тому аксесуар виглядає стильно, мінімалістично і на вигляд навіть не скажеш, що це незвичайні сонцезахисні окуляри. Тут є заслуга Ray-Ban Luxottica, бо саме ця компанія буде займатися поширенням. Від Фейсбуку тільки начинка.

Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories

А вона, до речі кажучи, хороша. Окуляри оснащені двома камерами по 5 Мп. Для турботи про конфіденційність користувачів, компанія додала індикатор, який буде загорятися, якщо робиться фото чи відео.

Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories

Також доступні можливості доповненої реальності, прослуховування музики, набір з трьох мікрофонів для дзвінків. Вбудованого акумулятора вистачає на 6 годин користування, а після окуляри можна покласти в зарядний футляр, який за словами компанії дозволить 3 дні користуватися окулярами.

Працюють смарт-окуляри з додатком Facebook View і коштують 299 доларів в США.

Facebook представили розумні окуляри Ray-Ban Stories

Звичайно, виглядає новинка стильно, але поки такий аксесуар підійде не всім. Якість фото, виходячи з характеристик, все одно краще на iPhone. Потрібно буде протестувати, для того, щоб дати оцінку звуку, але навряд чи він виявиться краще, ніж в AirPods Pro.

Джерело: Facebook


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: