Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Face ID на iPhone 13 не працює після заміни дисплея
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 27 Вересня 2021

Face ID на iPhone 13 не працює після заміни дисплея

Якщо потрібно замінити екран на iPhone 13, будьте готові попрощатися з Face ID.Face ID на iPhone 13 не працює після заміни дисплея


iLounge в Telegram

Apple обмежує можливості сторонніх сервісних центрів з ремонту своїх продуктів. Раніше компанія прибрала можливість переглядати відсотки місткості акумулятора, якщо він був замінений. Також є повідомлення про те, що ви використовуєте неоригінальний дисплей і камеру.

У Купертино це розглядають як додатковий поінт для того, щоб користувач звернувся у сертифікований сервісний центр. Проте такі майстерні є не скрізь.

Зараз стало відомо про ще одне неприємне обмеження. Згідно з незалежним тестом, якщо ви вирішите замінити дисплей на iPhone 13, будьте готові до того, що більше не зможете використовувати Face ID.

Попри те, що в самому дисплеї немає компонентів, які відповідають за Face ID, якщо ви заміните дисплей, аутентифікація працювати не буде. Більш того, навіть якщо заміна відбудеться на точно таку ж оригінальну деталь, ви не зможете використовувати Face ID. Він буде працювати, тільки якщо поставити справжню деталь, яка була з iPhone 13 з коробки.

Можливо це баг і компанія Apple виправить його через оновлення iOS 15. Або це навмисна міра Купертіно.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: