Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Представлено новий Eve Room з підтримкою HomeKit та Thread
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 7 Грудня 2021

Представлено новий Eve Room з підтримкою HomeKit та Thread

Офіційно представлене третє покоління аналізаторів повітря Eve Room. Головною фішкою новинки стала підтримка технології Thread.Представлено новий Eve Room з підтримкою HomeKit та Thread


iLounge в Telegram

Компанія Eve оголосила про вихід третього покоління домашніх аналізаторів повітря під назвою Eve Room. Як і раніше, пристрої можуть бути включені до системи розумного будинку HomeKit і допомагати користувачам відстежувати якість повітря. Зокрема, Eve Room вміють визначати наявність у повітрі шкідливих домішок та органічних речовин, а також стежити за температурою та вологістю у приміщенні.

Зовні новий Eve Room схожий на попередника, який своєю чергою чимось нагадував настільний будильник. Гаджет оснащувався невеликим дисплеєм. На ньому показувалася вся інформація про якість повітря у приміщенні.

eve room

Ключовою особливістю Eve Room третього покоління є підтримка технології Thread. Остання допомагає різним гаджетам у розумному будинкові обмінюватись інформацією між собою. У Eve вважають, що в майбутньому ця технологія стане також поширеною, як і Wi-Fi.

Замовити нову версію Eve Room можна на офіційному сайті виробника за $ 99,95 без урахування доставки.

Джерело: Eve


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: