🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Новини | Дві ексклюзивні програми для Apple Watch Ultra вже в App Store
Новини
Поліна Харченко

Поліна Харченко · 21 Вересня 2022

Дві ексклюзивні програми для Apple Watch Ultra вже в App Store

В App Store вже з'явилися два спеціальні додатки, призначені для нової моделі Apple Watch Ultra.Дві ексклюзивні програми для Apple Watch Ultra вже в App Store


iLounge в Telegram

Напередодні надходження у продаж нової моделі смарт-годинника Apple Watch Ultra в App Store з'явилися два спеціальні додатки, які призначені саме для цієї варіації. Це програми Сирена та Глибина.

Додаток Сирена буде корисним у тих випадках, коли людина загубилася або отримала травму. Програма видає звуковий сигнал гучністю 86 децибелів, який можна почути на відстані до 180 метрів.

Технологія включає досить простий інтерфейс: кнопку в центрі дисплея для увімкнення або вимкнення. Плюс, програма показує рівень заряду смарт-годинника і має ярлик, натиснувши на який можна викликати екстрені служби.

Другий додаток називається Глибина. Використовуючи його можна займатися водними видами занять на глибині до 40 метрів. А також: контролювати глибину, температуру води, тривалість перебування під водою та відстежувати максимальну глибину. Щоб відкрити програму, потрібно натиснути на ярлик або запустити автоматичну активацію.

Джерело: 9to5mac