Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Apple може дати доступ до Secure Enclave відразу декільком користувачам
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 13 Травня 2021

Apple може дати доступ до Secure Enclave відразу декільком користувачам

Apple розглядає можливість надати доступ до чіпу безпеки Apple T2 відразу декільком користувачам.Apple може дати доступ до Secure Enclave відразу декільком користувачам


iLounge в Telegram

Такий висновок можна зробити з нещодавно опублікованої патентної заявки від Apple, у якій розглядаються способи, які дозволять декільком користувачам використовувати датчик відбитка пальця або Face ID без зниження рівня захисту. Власне, за захист відповідає співпроцесор Apple T2, який зберігає усю біометричну інформацію користувача у зашифрованому вигляді.

Під час групового доступу до пристрою, система повинна розуміти, який користувач та яким доступом володіє, і це становить основну проблему. Як вирішення можуть послужити групові ключі доступу, але це не той рівень захисту, на який розраховує Apple.

На сьогодні захисними функціями від несанкціонованого доступу є використання власної пам'яті співпроцесора Apple T2 для порівняння інформації, яка надійшла від користувача з тією, яка була введена ним спочатку. А у випадку помилкового введення йому доводиться витрачати все більше часу між спробами.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: