Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Chipolo представила картку-трекер із підтримкою Локатора
Новини
1230

Chipolo представила картку-трекер із підтримкою Локатора

Chipolo анонсувала трекер, виконаний у вигляді звичайної кредитної картки. Він дозволить знайти втрачений гаманець через Локатор Apple.Chipolo представила картку-трекер із підтримкою Локатора


iLounge в Telegram

Компанія Chipolo розширила асортименти своїх пристроїв з підтримкою Локатора Apple. У межах CES 2022 виробник представив новинку під назвою Chipolo CARD Spot. За своїми розмірами трекер можна порівняти зі звичайною пластиковою карткою. Єдина відмінність — це товщина. Chipolo CARD Spot приблизно втричі товстіший, ніж звичайна «кредитка». Однак це все одно менше, ніж AirTag від Apple.

Chipolo CARD Spot

Головною особливістю Chipolo CARD Spot є повноцінна підтримка Локатора від Apple, включаючи режим втрати та нову функцію під назвою «Повідомляти, коли забуто», яка з'явилася в iOS 15. Також користувачі зможуть активувати вбудований у Chipolo CARD Spot динамік. Остання можливість буде корисною, щоб прискорити пошуки трекера, якщо він знаходиться десь поруч.

Chipolo CARD Spot

Корпус Chipolo CARD Spot захищений від вологи за стандартом IPX5. Однак, на відміну від AirTag, «відкрити» новий трекер від Chipolo, щоб замінити батарею, у користувачів не вийде. Новинка оснащена незмінним елементом живлення. За словами виробника, батареї вистачить приблизно на два роки автономної роботи. Після цього трекер вимкнеться. Однак користувачі зможуть здати Chipolo CARD Spot на перероблення та отримати новий із 50% знижкою.

Chipolo розпочне приймати замовлення на CARD Spot вже сьогодні. Ціна трекера складає 35 доларів без урахування доставки.

Джерело: Chipolo

iLounge в Telegram