Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Bugatti представила серію розумних годинників
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Травня 2021

Bugatti представила серію розумних годинників

Виробник гіперкарів Bugatti випустив лінійку розумних годин. Новинки відрізняються стильним дизайном і мають безліч функцій для моніторингу стану здоров'я.Bugatti представила серію розумних годинників


iLounge в Telegram

Bugatti, спільно з австрійською компанією VIITA, створила лінійку преміальних розумних годинників, вартістю 1 500 доларів. Новинки виділяються титановим корпусом зі змінними панелями. Останні обробляються вручну і, за словами представників Bugatti, на виготовлення одного такого елемента йде близько 20 днів.

Розумний годинник Bugatti

Годинник оснащений круглим дисплеєм з роздільною здатністю 390 х 390 пікселів, яке покриває сапфірове скло. За автономність новинки відповідає акумулятор місткістю 445 мАг. Повного заряду повинно вистачати на 14 днів роботи.

Розумний годинник Bugatti

Розумний годинник від Bugatti має цілу низку фішок, пов'язаних з моніторингом здоров'я. Серед них є дачки для вимірювання рівня кисню у крові, відстеження частоти серцевих скорочень, а також вбудований GPS. Окрім цього гаджет зможе стежити за рівнем стресу та якістю сну. Працює годинник під управлінням операційної системи від VIITA.

Розумний годинник Bugatti

Зараз для замовлення доступні три моделі: Bugatti Ceramique Edition One Pur Sport, Bugatti Ceramique Edition One Le Noire і Bugatti Ceramique Edition One Divo.

Виробник обіцяє випустити всього 600 екземплярів годинників. При цьому поки Bugatti тільки приймає попередні замовлення. Постачання повинно розпочатися у жовтні. На сьогодні вартість годинника починається з позначки у 1 100 доларів, але після офіційного старту продажів вона збільшиться до 1 500 доларів.

Джерело: Bugatti


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: