Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 3 Вересня 2021

BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA

Абсолютно раптово, BMW створили віртуальний світ JOYTOPIA з лисом, що говорить.BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA


iLounge в Telegram

Останнім часом багато виробників кидають сили на розвиток технологій доповненої та віртуальної реальності. Не так давно TikTok викупили стартап для створення ефектів доповненої реальності, компанія Apple вже кілька років працює над гарнітурою VR і окулярами AR Apple Glass.

BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA

Ось і BMW вирішили не відставати, тому створили свій віртуальний світ JOYTOPIA. В анонсі компанії говориться про те, що це новий крок в маркетингу. Для презентації віртуальної утопії буде проведено концерт Coldplay, а вітати всіх гостей буде великий лис який говоритиме голосом зірки «Безславних виродків» Крістофа Вальца.

BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA

В JOYTOPIA у користувачів будуть свої аватари та три віртуальних локації на вибір: «Re: THINK», «Re: IMAGINE» і «Re: BIRTH». За словами з анонсу, користувачам не потрібна буде реєстрація і створення пароля. Відвідати подію можна буде як через ПК, так і через смартфон.

BMW створили власний віртуальний світ JOYTOPIA

Сайт JOYTOPIA запустять 5 вересня. Зараз є тільки невелике прев'ю, яке демонструє утопічну графіку. Виглядає досить цікаво.

Джерело: BMW


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: