Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Bloomberg: iPad Pro 2021 отримають Thunderbolt, iPad mini 7.9" вийде у кінці року
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 18 Березня 2021

Bloomberg: iPad Pro 2021 отримають Thunderbolt, iPad mini 7.9" вийде у кінці року

Bloomberg повідомили нові дані про iPad Pro, які повинні з'явитися у квітні цього року. Згідно видавництвом, Apple встановить на нові iPad Pro порт Thunderbolt.Bloomberg: iPad Pro 2021 отримають Thunderbolt, iPad mini 7.9" вийде у кінці року


iLounge в Telegram

Bloomberg повідомили нові дані про iPad Pro, які повинні з'явитися у квітні цього року. Згідно видавництвом, Apple встановить на нові iPad Pro порт Thunderbolt.

Зараз в iPad Pro встановлений USB-C, який має такий самий дизайн порту, але більш обмежені можливості розширення. Оновлення до Thunderbolt дозволить користувачам iPad Pro підключатися до додаткових дисплеїв і будь-яких додатків безпосередньо через порт.

Також за словами Bloomberg у квітні нас чекає поліпшення камери і продуктивності iPad Pro. Схоже, нові iPad будуть максимально орієнтовані на те, щоб замінити MacBook для офісної роботи та творчості. Чого, втім, і домагається Apple вже не один рік.

Щодо дизайну і форм-фактору, видавництво впевнене, що нові iPad Pro 2021 будуть такого ж розміру, що й торішні iPad Pro 11 і 12.9 дюймів.

Окрім iPad Pro 2021 за словами Bloomberg цьогоріч повинні також показати iPad 9-го покоління з 10.2-дюймовим дисплеєм, схожий на iPad Air 3. У кінці року відповідно до звіту, нас чекає iPad mini з дисплеєм 7.9-дюймів.

Схоже, що Apple планує зробити iPad сегментованим під кожну сферу діяльності. Хочеш малювати швидкі замітки купуєш маленький iPad mini, хочеш щось потужніший, що годилося б для роботи ось тобі iPad Pro, ну а для тих хто в пошуку чогось для навчання дитини ідеально підійде iPad Air.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: