Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Європейські оператори хочуть заблокувати функцію iCloud Private Relay
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Січня 2022

Європейські оператори хочуть заблокувати функцію iCloud Private Relay

Європейські мобільні оператори розкритикували функцію iCloud Private Relay. Щобільше, вони закликають Єврокомісію зобов'язати Apple вимкнути цю опцію.Європейські оператори хочуть заблокувати функцію iCloud Private Relay


iLounge в Telegram

У iOS 15 компанія Apple додала функцію під назвою iCloud Private Relay. Вона дозволяє власникам iPhone та iPad приховати свою реальну IP-адресу. Багато користувачів вважають це нововведення корисним. Проте з ними не погоджуються великі європейські оператори мобільного зв'язку. За даними видання The Telegraph, нещодавно Vodafone, Telefonica та T-Mobile направили відкритий лист до Європейської комісії, в якому вони розкритикували нову опцію.

Представники мобільних операторів заявляють, що iCloud Private Relay заважатиме їм збирати необхідні дані для підтримки стабільної та ефективної роботи мереж. Крім цього, в компаніях відзначають, що нова функція, яка з'явилася в iOS 15, підриває «європейський цифровий суверенітет». Тому Vodafone, T-Mobile і Telefonica вимагають, щоб Єврокомісія зобов'язала Apple відключити цю опцію.

Представники Apple офіційно поки що ніяк не відреагували на подібні заяви. Але тут слід зазначити, що зараз функція iCloud Private Relay все ще знаходиться на етапі тестування. Тому користувачі повинні активувати її вручну. Однак після завершення всіх тестів iCloud Private Relay має бути включена на всіх iPhone та iPad з активною підпискою iCloud+.

Джерело: The Telegraph


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: