Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Виявлено 12 серйозних вразливостей Wi-Fi
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 13 Травня 2021

Виявлено 12 серйозних вразливостей Wi-Fi

Спеціаліст у галузі безпеки виявив низку серйозних проблем, що стосуються роботи Wi-Fi практично на будь-якому сучасному пристрої.Виявлено 12 серйозних вразливостей Wi-Fi


iLounge в Telegram

Спеціаліст з безпеки Меті Ванхуф уже раніше засвітився у мережі, виявивши серйозну вразливість протоколу зв'язку Wi-Fi у 2017 році з назвою «Krack Wi-Fi». А на цей раз, він опублікував інформацію відразу про кілька проблем. Частина з них пов'язана з помилками у коді продуктів Wi-Fi, а частина — з помилками у самому стандарті мережі.

Ванхуф дав назву вразливостям «FragAttack», що означає «Проблема фрагментації та агрегації» і присвятив їм цілий сайт. Іншими словами, використовуючи ці вразливості, хакери можуть перехоплювати конфіденційну інформацію або навіть демонструвати користувачеві підроблені сайти, використовуючи 12 різних тактик. Захисні протоколи у цьому випадку (WPA2 | WPA3) просто не працюють.

Звичайно, фахівець відразу проінформував Wi-Fi Alliance про те, що він виявив. Також Меті зазначив, що низка вразливостей може бути використана хакерами там, де використовується протокол безпеки WEP. А це означає, що пристрої, які можуть бути схильні до атак випускалися, починаючи з 1997 року.

У зв'язку з цією ситуацією нас чекає велика кількість оновлень, де будуть прийматися заходи щодо виправлення виявлених вразливостей. А з огляду на величезну кількість всіляких пристроїв та їх виробників, це може зайняти багато часу.

Також слід зазначити, що є і пристрої, які більше не отримують оновлень або через відсутність підтримки, або через припинення існування виробника. У зв'язку з цим слід оновити обладнання на актуальне та стежити за оновленнями програмного забезпечення на офіційному сайті виробника.

Джерело: The Record


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: