Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple випустила спеціальну версію Beats Studio Buds
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 30 Листопада 2021

Apple випустила спеціальну версію Beats Studio Buds

Apple представила лімітовану версію Beats Studio Buds. Вихід новинки присвячений 30-річному ювілею магазину одягу Union.Apple випустила спеціальну версію Beats Studio Buds


iLounge в Telegram

Компанія Apple випустила нову версію навушників Beats Studio Buds. Вона створена разом із магазином одягу Union. Вихід нових навушників присвячений 30-річчю бренду.

Beats Studio Buds Union

Спеціальна версія Beats Studio Buds відрізняється від моделей, що вже існують, незвичайним дизайном. Навушники мають унікальне триколірне забарвлення, а на кейсі красується великий напис Union. До речі, спеціально для цієї моделі було змінено коробку. Вона повторює дизайн навушників.

Нова версія Beats Studio Buds буде доступна тільки в магазинах Union у Лос-Анджелесі та Токіо, а також на офіційному сайті компанії. Продаж новинки розпочнеться 1 грудня. Коштуватимуть навушники $ 149,99.

Нагадаємо, що навушники Beats Studio Buds вийшли влітку цього року. Вони відрізняються компактними розмірами, але при цьому в гарнітурі є активне шумозаглушення, захист від вологи, а також підтримка таких функцій як «Привіт, Siri» та Find My. На офіційному сайті Apple Beats Studio Buds можна купити за $149,99.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: