Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Банер Apple Music вказує на появу Hi-Fi звуку
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Травня 2021

Банер Apple Music вказує на появу Hi-Fi звуку

Apple Music дражнить нас банером «Музика ніколи не буде колишньою» — оновлення програми вже скоро.Банер Apple Music вказує на появу Hi-Fi звуку


iLounge в Telegram

Раніше ми вже бачили досить багато джерел, які вказують на те, що компанія Apple планує додати в Apple Music ще один тарифний план, що буде пропонувати високоякісну музику з кращим звуком. Зараз слова інсайдерів підтверджуються, бо у додатку з'явився новий банер «Музика ніколи не буде колишньою».

Банер Apple Music вказує на появу кращого звучання

У вихідному коді вебдодатку Apple Music також були виявлені посилання до музики «без втрат» та «Hi-Res Lossless». Згідно з інформацією з коду, «музика без втрат» додасть звучання 24 біт/48 кГц та 24 біт/192 кГц. Відповідно до цього одна 3-хвилинна пісня буде займати до 36 Мб вільного місця.

Банер Apple Music вказує на появу кращого звучання

Окрім того, є свідчення, що деякі пісні стануть підтримувати Dolby Atmos та Dolby Audio, а це потрібно для того, щоб відтворювати їх на навушниках AirPods Pro й AirPods Max.

Також деякі інсайдери стверджують, що разом з оновленням Apple Music компанія може представити нові навушники AirPods 3, але цей слух досить спірний. Є підозри, що анонс відбудеться 18 травня, у цей вівторок.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: