Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 26 Березня 2021

ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge

Шукаємо людей, які так само як і ми люблять Apple. Мерщій до списку вакансій, раптом саме ти — наш герой!ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge


iLounge в Telegram

Ми на повну силу готуємося до відкриття нового шоу-руму iLounge в Києві (вул. Велика Васильківська 12) та острівця в ТРЦ «Lavina Mall». Тому розшукуємо таких же любителів техніки Apple, як і ми!

Хто потрібен у команду iLounge?

  • Адміністратор магазину техніки та аксесуарів Apple;
  • Менеджер з продажу техніки та аксесуарів Apple;
  • Майстер по ремонту техніки Apple.

Адміністратор магазину техніки Apple та аксесуарів наш Великий Джедай, що готовий керувати нашим Всесвітом гаджетів та аксесуарів Apple і тримати під контролем кожного юного падавана. Якщо тобі 25-30 років, ти вже працював на посаді адміністратора від одного року, фанатфєш від епловської техніки і без проблем можеш вести облік кожного чохла-кочівника звертайся за цим посиланням!

ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge.ua

Менеджер з продажу техніки та аксесуарів Apple падаван, якому невідомий страх випробувань Силою та клієнтами, що не можуть обрати між білим і чорним силіконовим чохлом Apple. Ми розшукуємо тебе, щоб запропонувати містечко біля стійки для консультацій клієнтів і допомоги з вибором гаджетів! Детальніше про вакансії тут.

ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge.ua

Майстер по ремонту техніки Apple неперевершений майстер Йода і наш особистий Тоні Старк. Ти можеш не тільки точно назвати причину поломки, просто подивившись на зламаний гаджет, але й майстерно виправиш поломку на одному диханні. Адже ти просто любиш копатися у всіх цих винтиках і шлейфах, а заміна акумулятора iPhone для тебе просто 10-хвилинна «халтурка». Прийди на поклик!

ASAP: Розшукуємо співробітників iLounge.ua

Чи є інші вакансії?

Не засмучуйся, якщо не знайшов себе в цих рядках! Ми публікуємо вакансії у нашому кабінеті Work.ua! Там ще є парочка гарячих місць!


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: