Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Aqara анонсували «розумний» замок H100 з автоматичним блокуванням та HomeKit
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 15 Березня 2021

Aqara анонсували «розумний» замок H100 з автоматичним блокуванням та HomeKit

Бренд Aqara представив «розумний» замок Smart Cat's Eye Lock H100 з функцією автоматичного блокування дверей, камерою з роздільною здатністю 1080p та підтримкою HomeKit.Aqara анонсували «розумний» замок H100 з автоматичним блокуванням та HomeKit


iLounge в Telegram

Бренд Aqara представив «розумний» замок Smart Cat's Eye Lock H100 з функцією автоматичного блокування дверей, камерою із роздільною здатністю 1080p та підтримкою HomeKit. Вартість 2999 юанів (близько 461 доларів).

Aqara анонсували розумний замок H100 з автоматичним блокуванням і HomeKit

Замок повністю автоматичний, не має механічної ручки. Він оснащений ширококутною інтелектуальною камерою «котяче око», а також підтримує 6 можливостей розблокування: відбитки пальців, паролі, тимчасові паролі, розблокування через додаток Home, ключі, карти з NFC-чіпом.

Також у замок вбудований датчик присутності, який може сповістити господаря помешкання, якщо біля дверей хтось занадто довго перебуває без причини. Aqara H100 має більше 20 умов підключення, а також підключається через протокол Zigbee.

Aqara анонсували розумний замок H100 з автоматичним блокуванням і HomeKit

Важливо, що Smart Cat's Eye Lock H100 підтримує інтеграцію HomeKit. Тому ви можете створювати автоматизації, управляти блокуванням замка через додаток на iPhone і багато іншого.

Хочу зауважити, що подібний замок дуже зручний в умовах пандемії, тому що ви не контактуєте з механічною ручкою, а просто використовуєте для відкриття дверей або додаток HomeKit, або відбиток пальця, свої ключі, NFC-карту. Підвищена безпека такого замку у наявності ширококутної камери, записи з якої зберігаються в сховищі до 7 днів.

Aqara H100 скоро з'явиться у нашому магазині, тому слідкуйте за оновленнями і нашими новинками.


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: