iLounge | Новини | Apple запатентували дивний iPad майбутнього
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 12 Листопада 2021

Apple запатентували дивний iPad майбутнього

Apple запатентували дуже дивний iPad з підставкою та віртуальною клавіатурою.Apple запатентували дивний iPad майбутнього


iLounge в Telegram

Новий пристрій, що з'явився у патентах Apple — це iPad з підставкою. Вона дозволяє розмістити планшет на боці і може включати віртуальну клавіатуру, стилус й акумулятор.

Це вже третій патент компанії на такий пристрій. У новому документі додано 19 нових можливостей використання підставки.

Apple запатентували дивний iPad майбутнього

За дизайном складно зрозуміти, що собою представляє «iPad майбутнього». Зовні він схожий на DVD-плеєр 2000 року. Є дисплей і невелика складна рамка, але незрозуміло, чи є можливість використовувати планшет без неї.

Apple запатентували дивний iPad майбутнього

У рамку може бути включена камера та стилус. Також рамку можна розташувати знизу пристрою, щоб скористатися віртуальною клавіатурою, що може розпізнавати жести постукування, переміщення пальців та багато іншого. Дисплей iPad нового покоління можна використовувати як повноцінне дзеркало, що продемонстровано на зображенні з патенту.

Підставка в планшеті вже розміщена в пристроях Surface і там вона виглядає красиво. Тут Apple дає нам щось нове. Але потрібно пам'ятати, що компанія часто патентує незвичайні пристрої та технології, які можуть бути не втілені в життя.

Джерело: iPhonehacks


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: