Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Apple Watch 7 вийдуть у новому розмірі 45 мм
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 26 Серпня 2021

Apple Watch 7 вийдуть у новому розмірі 45 мм

Ще один інсайдер підтвердив чутки про те, що Apple Watch 7 вийдуть у новому розмірі 45 мм.Apple Watch 7 вийдуть у новому розмірі 45 мм


iLounge в Telegram

Цьогоріч компанія Apple очевидно планує глобальний редизайн Apple Watch 7, які за чутками вийдуть у новому формфакторі. Раніше анонімний інсайдер поділився інформацією про те, що новинка смарт-годинника вийде в розмірах 41 і 45 мм. Тепер ця інформація була підтверджена ще одним інсайдером DuanRui, який в минулому вже ділився правдивими чутками про майбутні новинки Apple.

Зараз компанія Apple випускає смарт-годинники з розмірами 40 і 44 мм. Ранні чутки вже говорили про те, що через новий формфактор новинка може отримати збільшений дисплей. При цьому сам корпус годинника може залишитися колишнього розміру. На зображеннях видно частину шкіряного ремінця Apple з написом 45 мм.

Apple Watch 7 вийдуть в новому розмірі 45 мм

Попри те, що це зображення може виявитися підробкою, ми схильні вірити що ремінець справді належить смарт-годиннику нового покоління. При цьому потрібно врахувати, що ремінці старих версій можуть бути сумісні з новинкою.

З чуток, новинку можуть представити вже найближчим часом після презентації iPhone 13, яка відбудеться 14 вересня.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: