Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Прототип Apple Watch ховали у чохлі у вигляді телефона
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 14 Червня 2021

Прототип Apple Watch ховали у чохлі у вигляді телефона

Джерело поділилося кількома знімками, на яких можна побачити прототип перших Apple Watch у спеціальному чохлі. Останній перетворював годинник на подобу кнопкового телефону.Прототип Apple Watch ховали у чохлі у вигляді телефона


iLounge в Telegram

У минулому у мережі вже з'являлися знімки прототипа Apple Watch у спеціальному захисному чохлі. У ньому яблучний годинник ставав схожим на iPod nano. За допомогою подібного «аксесуара» Apple маскувала фінальний дизайн пристрою. Тепер джерела поділилися фотографіями, на яких видна інша варіація захисного чохла. Вона перетворює Apple Watch у компактний кнопковий телефон.

Прототип Apple Watch в чохлі у вигляді телефону засвітився на фото

Згідно з наявною інформацією, чохли призначалися для різних модифікацій Apple Watch. В одному кейсі ховалася 42-мм модель, а в іншому — 38-мм. Всупереч незвичайному зовнішньому вигляду, пристроями можна було користуватися. Кнопки на корпусі чохлів дозволяли включити гаджет, а для управління пропонувалося використовувати сенсорний екран. При цьому на прототипах була встановлена спеціальна версія операційної системи. Вона містила низку незвичайних додатків. Наприклад, утиліту з назвою Lisa Tester та іконкою Лізи з мультсеріалу «Сімпсони».

На цей момент невідомо, де ентузіаст зміг знайти робочі прототипи. Найчастіше, до колекціонерів потрапляють пошкоджені екземпляри, знайдені на заводах перероблення техніки.

Джерело: Twitter


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: