Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | В Україні скоро запрацює eSIM на Apple Watch
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Липня 2021

В Україні скоро запрацює eSIM на Apple Watch

Скоро eSIM в Apple Watch запрацює в Україні. На це натякає інструкція на офіційному сайті Apple.В Україні скоро запрацює eSIM на Apple Watch


iLounge в Telegram

eSIM з'явилася в Apple Watch вже досить давно. Однак ця функція не працювала в Україні. У найближчому майбутньому ситуація може змінитися. На це натякає інструкція, яка нещодавно з'явилася в українському розділі офіційного сайту Apple. У ній докладно описаний механізм налаштування стільникового зв'язку на Apple Watch.

Поява цієї інструкції свідчить про те, що компанія спільно з українськими операторами готується до запуску підтримки eSIM в Apple Watch. Після того, як опція запрацює, користувачі зможуть здійснювати виклики, відповідати на повідомлення, отримувати повідомлення та інше навіть у ті моменти, коли годинник знаходиться далеко від iPhone.

Коли конкретно eSIM в Apple Watch запрацює в Україні, зараз невідомо. Однак Apple поступово запускає «відсутні» функції у нашій країні. Нагадаємо, що трохи більше ніж тиждень тому в Україні був активований датчик ЕКГ і повідомлення про нерегулярний серцевий ритм.

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: