Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Які будуть Apple Watch 7 з датчиком глюкози
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 5 Червня 2021

Які будуть Apple Watch 7 з датчиком глюкози

Дизайнери показали, як може виглядати інтерфейс Apple Watch 7 з датчиком глюкози.Які будуть Apple Watch 7 з датчиком глюкози


iLounge в Telegram

Вже довгий час у мережі з'являються чутки про те, що майбутні Apple Watch отримають можливість відстежувати глюкозу у крові без потреби проколювати палець. Це справді могло б спростити життя багатьом користувачам з цукровим діабетом, які зараз змушені купувати спеціальні пристрої та стрічки для вимірювання даних показників.

Дизайнери 9to5mac показали, як Apple могла б реалізувати цю функцію в інтерфейсі своїх смарт-годинників Apple Watch 7, які вийдуть восени цього року.

apple-watch-7-kontsept

На концепті ми бачимо меню вимірювання глюкози схоже на те, що Apple представила для вимірювання кисню у крові Apple Watch 6. Звичайно, не можна стверджувати, що інформація про кількість глюкози у крові буде 100% точною, але компанія залучає до роботи над такими проєктами медичні установи світового рівня. Тому показник буде близький до точного.

apple-watch-7-kontsept

На панелі зберігається історія заміру, підозрюю, що її можна відправити своєму лікареві, як показники ЕКГ.

apple-watch-7-kontsept

Також можна розглянути меню, яке дозволяє додати їжу, яку ви вживали протягом дня. Це також одна з функцій, що за чутками, з'явиться на WWDC 2021 в watchOS 8 та iOS 15.

Джерело: 9to5mac


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: