iLounge | Новини | Apple випустили оновлення watchOS 6.1.3 для Apple Watch
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 19 Лютого 2020

Apple випустили оновлення watchOS 6.1.3 для Apple Watch

Це оновлення  watchOS 6.1.3  призначене для смарт-годин  Apple Watch і  включає кілька виправлень помилок, а також усуває проблему помилкових повідомлень про нерегулярному серцевому ритмі в Ісландії.Apple випустили оновлення watchOS 6.1.3 для Apple Watch


iLounge в Telegram

Apple випустила оновлення для Apple Watch watchOS 6.1.3

Це оновлення watchOS 6.1.3 призначене для смарт-годинників Apple Watch і включає декілька виправлень помилок, а також усуває проблему помилкових сповіщень про нерегулярний серцевий ритм в Ісландії. Для користувачів, які підключають свої Apple Watch до пристроїв працюють на iOS 12 Apple випустила оновлення watchOS 5.3.5 з тими ж виправленнями помилок і поліпшеннями.  

Отримати оновлення ви можете перейшовши в додаток Apple Watch на iPhone, після відкривши вкладку Налаштування - Основні - Оновлення програмного забезпечення.

Також відомо, що компанія вже тестує оновлення watchOS 6.2, який має одержати підтримку функції одноразової пакетної покупки для додатків watchOS, iOS, iPadOS, macOS і tvOS, а також можливість використовувати Apple Watch як ключ для автомобіля.  

Джерело iPhonehacks


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official