iLounge | Новини | Apple випустила macOS Catalina 10.15.5 з функцією контролю акумулятора
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 27 Травня 2020

Apple випустила macOS Catalina 10.15.5 з функцією контролю акумулятора

Компанія Apple представила нове оновлення macOS Catalina 10.15.5, яке включає в себе функцію контролю акумулятора, а також виправлення системних помилок.Apple випустила macOS Catalina 10.15.5 з функцією контролю акумулятора


iLounge в Telegram

Оновлення macOS Catalina 10.15.5, яке Apple випустила увечері 26 травня, представляє нову функцію управління здоров'ям акумулятора MacBook, а також виправлення помилок системи.

Нова функція в macOS Catalina 10.15.5 розроблена схоже до тієї, що ми отримали в iOS. За допомогою неї можна спостерігати за станом батареї свого Mac і запобігти хімічне старіння акумулятора.

Apple випустила macOS Catalina 10.15.5 з функцією контролю акумулятора

Передбачається, що система буде визначати, коли MacBook підключений до зарядного пристрою і не допустить повторного заряду до 100%. Таким чином, MacBook буде заряджатися лише коли ви від'єднайте та заново підключіть зарядний пристрій після декількох годин автономного користування.

Також оновлення охоплює виправлення багатьох системних помилок, таких як: зависання при введенні пароля, повторювані повідомлення, помилка виявлення вбудованої камери й динаміків.


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: