🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Новини | Apple допоможе Україні провести перепис населення
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 30 Листопада 2021

Apple допоможе Україні провести перепис населення

Президент України заявив про те, що перепис населення буде проведено у співпраці з Apple.Apple допоможе Україні провести перепис населення


iLounge в Telegram

Президент України Володимир Зеленський у своєму Twitter розповів про те, що компанія Apple допоможе у проведенні перепису українського населення. Це питання вже підіймалося декілька місяців тому під час зустрічі Володимира Зеленського та Тіма Кука. Остання відбулася на початку вересня.

Варто зазначити, що минулого року Apple «брала участь» у проведенні перепису жителів США. Для цього компанія здала держорганам в оренду велику кількість iOS-пристроїв, а потім допомагала в обробці даних. Судячи з усього, за схожим сценарієм буде проведено перепис населення і в Україні.

Повідомляється, що меморандум про співпрацю між Apple та Міністерством цифрової трансформації України вже підписано. Перепис населення має розпочатися у 2023 році. Якщо ініціатива буде успішною, то Україна стане другою країною у світі, якій Apple допоможе у реалізації такого масштабного проєкту.

Участь виробника iPhone має не лише прискорити процес збирання та обробки інформації, а й знизити витрати держави на проведення перепису населення. Крім цього, Apple візьме участь і в інших ініціативах. Наприклад, компанія повинна допомогти з адаптацією програми «Дія» для iOS.

Джерело: Twitter