Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Apple TV 4K зможе відтворювати контент з YouTube в дозволі 4K
Новини
Катерина Паламарчук

Катерина Паламарчук · 23 Червня 2020

Apple TV 4K зможе відтворювати контент з YouTube в дозволі 4K

Йшов другий день презентації WWDC 2020 і Apple не перестають дивувати. Ще не вщухли розмови з приводу нової "звонилки" на iPhone і iPad, як компанія представила ще одне довгоочікуване оновлення: повна підтримка 4K на телевізійної приставки Apple TV.Apple TV 4K зможе відтворювати контент з YouTube в дозволі 4K


iLounge в Telegram

Apple TV 4K зможе відтворювати контент з YouTube в дозволі 4K

З виходом оновлення tvOS 14 телевізійна приставка Apple TV дозволить відтворювати контент в якості 4К. Адже раніше дивитися відео на YouTube можна було в дозволі не вище Full H, хоча в назві миготіло слово «4K».
Про таке нововведення згадала сама компанія Apple, на конференції WWDC 2020, вчора 22 червня. За словами компанії, версія tvOS 14 дозволить відтворювати відео з YouTube в «повному 4K». Не ясно, що послужило причиною довгоочікуваної розробки, Apple і Google дану ситуацію поки не коментують, але це, швидше за все, пов'язано зі зміною форматів відео.

Протягом багатьох років майданчик YouTube вважав за краще транслювати відео 4K за допомогою свого відкритого кодека VP9. Багато виробників пристроїв підтримали його, але Apple відмовилася від використання формату (який має свою частку патентних суперечок) на користь технології HEVC. Підтримка YouTube в дозволі 4K на Apple TV зажадає від однієї сторони використання технології відео іншій компанії. Інформації про те, хто кому з компаній пішов на поступки поки немає.

Ось невеликий перелік нових опцій, які ще з'являться c виходом tvOS 14:

  1. Картинка в Картинці — дозволяє дивитися фільм, поки ви стежите за грою, або перевіряти погоду під час перегляду серіалу ОДНОЧАСНО.
  2. AirPlay — можливість поділитися відео 4K з програми «Фотографії» на своєму iPhone /iPad на Apple TV 4K в повному дозволі.
  3. Audio Sharing — можливість підключення два комплекти AirPod до Apple TV і раніше насолоджуватися фільмами та відео з одним.

iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: