iLounge | Новини | Apple розробляє новий HomePod з камерою і екраном
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 22 Березня 2021

Apple розробляє новий HomePod з камерою і екраном

Компанія Apple може займатися розробкою нової моделі HomePod, яка буде йти з вбудованою камерою і повноформатним дисплеєм.Apple розробляє новий HomePod з камерою і екраном


iLounge в Telegram

Згідно з короткої інформації від Марка Гурмана з Bloomberg, Apple розробляє нові колонки HomePod з вбудованою камерою і дисплеєм, який можна використовувати в якості повноцінного інтерактивного пристрою.

Такий розклад може дати можливість конкурувати з такими представниками ринку, як Google Nest Hub Max або Amazon Echo Show. Наприклад в пристрої від Google є повноцінний 10-дюймовий екран, на якому можна переглядати погоду або використовувати його в якості фоторамки. А за допомогою вбудованої 6,5-мегапіксельної камери здійснювати відео-дзвінки або робити фото.

З такими можливостями, Apple зможе розширити потенціал своїх стаціонарних колонок і надати нам більше цікавих функцій, наприклад, спілкування через FaceTime або повноцінне керування розумним будинком HomeKit безпосередньо з дисплея домашньої колонки. А на тлі зняття з виробництва великих колонок HomePod це здається цілком очікуваним майбутнім домашніх медіацентрів від Apple.

Джерело: MacRumors


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official