Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Фінансовий звіт Apple за третій квартал 2021 року
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Липня 2021

Фінансовий звіт Apple за третій квартал 2021 року

Яблучний гігант опублікував звіт про свою діяльність в третьому кварталі 2021 фінансового року. Компанія встановила черговий рекорд.Фінансовий звіт Apple за третій квартал 2021 року


iLounge в Telegram

Компанія Apple опублікувала звіт за третій квартал 2021 фінансового року. Він збігається з другим календарним кварталом поточного року. Всього за цей період Apple змогла вторгувати 81,4 мільярда доларів. За цим показником компанія значно перевершила очікування аналітиків. У порівнянні з аналогічним проміжком минулого року дохід виріс на 36,3%.

Продажі iPhone принесли компанії 39,57 мільярда доларів. Якщо порівнювати це з показниками третього кварталу 2020 року, то показник виріс більш ніж на 50%. Також непогано «підріс» дохід від Mac і iPad. Вони принесли Apple по 8,24 і 7,37 мільярда відповідно.

Apple представила звіт за третій квартал 2021 року

Сегменти пристроїв та сервісів продовжують показувати впевнене зростання. Дохід від яблучних сервісів збільшився на 33% і досягнув позначки в 17,5 мільярда доларів. Ця частина росте протягом декількох кварталів, і поки передумов до уповільнення аналітики не бачать.

Носимі пристрої, товари для розумного будинку і різні аксесуари принесли Apple 8,8 мільярда доларів, що на 36% вище, ніж роком раніше.

Що стосується прогнозів на майбутнє, то фінансовий директор яблучної компанії Лука Маестро не став називати навіть приблизні цифри. Він пояснив це пандемією і кризою на ринку чіпів.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: