Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple представила брелок AirTag для пошуку речей
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 20 Квітня 2021

Apple представила брелок AirTag для пошуку речей

Компанія Apple нарешті представила брелок для пошуку речей AirTag з підтримкою пошуку в AR через «Локатор».Apple представила брелок AirTag для пошуку речей


iLounge в Telegram

Ми чекали релізу цього гаджета починаючи з весни 2020 року, проте анонс все відкладався: через пандемію, через проблеми на виробництві та антимонопольні позови проти Apple. Тепер, коли в iOS 14.5 стороннім виробникам відкритий доступ до «Локатору», а Купертіно відвернули від себе судові позови, ми нарешті побачили новий пристрій, чутки про який переслідували нас вже півтора роки.

Apple представила брелок AirTag для пошуку речей

AirTag отримав форм-фактор невеликого сплюснутого кола. Дуже схожим його малювали на концептах і рендерах Джон Проссер та інші інсайдери. За словами Apple, пристрій працює в додатку «Локатор». Як ми вже чули від інсайдерів, AirTag отримав змінну батарейку. На одній такій пристрій може працювати більше року.

Apple представила брелок AirTag для пошуку речей

Від вологи та пилу мітки захищені за стандартом IP67, а це досить хороший показник, як в iPhone 8. Також всередині AirTag є вбудований динамік, щоб ви могли знайти свої загублені речі за допомогою звуку.

Коштує пристрій $29 доларів. Можливо придбати відразу чотири AirTag за $99. AirTag можна персоналізувати за допомогою гравіювання. Продажі розпочнуться з 30 квітня.

Apple представила брелок AirTag для пошуку речей

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: