iLounge | Новини | Apple попросила LG збільшити виробництво дисплеїв
Новини

Apple попросила LG збільшити виробництво дисплеїв

Компанія Apple зіткнулася з різким попитом на свою техніку, хоча чекала істотного спаду продажів. Тепер вони просять LG збільшити в три рази виробництво РК-дисплеїв для різних пристроїв.


Apple попросила LG збільшити виробництво дисплеїв


iLounge в Telegram

В компанії Apple очікували, що з посиленням карантинних заходів, попит на фірмові гаджети різко впаде. Виходячи з цього, купертіновци істотно скоротили обсяг замовлень комплектуючих для своїх пристроїв.

Виявилося, що масовий перехід людей на віддалену роботу, а дітей на віддалене освіту, тільки підняв попит на комп'ютери Apple і планшети iPad . У підсумку на складах компанії майже не залишилося запасу техніки.

Зазвичай Apple повідомляє партнерів про зростання закупівель мінімум за 3 місяці, але зараз вони звернулися в компанію LG з проханням максимально швидко наростити обсяг виробництва РК-дисплеїв в три рази.

В свою чергу, зараз LG намагається стати основним постачальником Apple хоча б по екранах, посунувши з цього місця компанію Samsung. Їм складно виконати нове замовлення, але доведеться щось придумати. Якщо LG не впорається, замовлення можуть перехопити японські Sharp і китайські BOE.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official